Listopad 2013

Pamiętajmy o tych, którzy odeszli na Wieczną Wartę...

01-11-2013 14:26 przez Wspólnota Drużyn Grunwaldzkich

dh. Basia

Znajdżmy dzisiaj chwilę, aby wspomnieć tych, którzy tworzyli nasze grunwaldzkie środowisko, wielokrotnie pojawiali się na zlocie grunwaldzkim, towarzysząc nam na naszym szlaku, a których już miedzy nami nie ma. Pamiętajmy w szczególny sposób o dh. Basi, dzięki której powstała Wspólnota.

Pamiętajmy o tych, którzy prowadzili nas na tej drodze, tych którzy byli naszymi przewodnikami grunwaldzkich serc. Przed oczyma stają nam ich postaci pojawiające się na polach grunwaldzkich, w uszach słyszymy ich gawędy i to dzięki temu oni żyją w naszych sercach.

Drodzy instruktorzy, przyjaciele Wspólnoty Drużyn Grunwaldzkich! Pragniemy wam dziękować, za to, że wskazywaliście nam drogę, którą  mamy kroczyć.

Nie możemy się z Wami pożegnać, jest jeszcze tyle rad, które powinniście nam, zuchom, harcerzom, instruktorom przekazać. Jest jeszcze tyle ważnych informacji, o których musicie nam jeszcze powiedzieć. Ale my się z Wami nie chcemy żegnać. Musieliście  skręcić na niebieski, grunwaldzki szlak.

Powodzenia na niebieskim, grunwaldzkim szlaku! Czuwaj!
 

UWAGA !!! STRONA NIECZYNNA !!!

29-02-2016 12:02

UWAGA STRONA NIECZYNNA , BĘDZIE TRWAC JEJ PRZEBUDOWA I BĘDZIE DOSTĘPNA NA INNYM ADRESIE KTÓRY WKRÓTCE ZOSTANIE PODANY, PO WIĘCEJ INFORMACJI ZAPRASZAMY NA FUNPAGE NA FACEBOOKU WSPÓLNOTY DRUZYN GRUNWALDZKICH https://www.facebook.com/wdgzhp/?fref=ts FUNPAGE WDG ZA UNIEDOGODNIENIA BARDZO PRZEPRASZAMY

Więcej...

Odeszła na Wieczną Wartę Druhna hm. Halina Olszko.

01-02-2016 22:17

Z wielkim smutkiem informujemy, że 30. stycznia br. odeszła na Wieczną Wartę Druhna hm. Halina Olszko.....

Więcej...

Zlot Grunwaldzki 2015

15-06-2015 16:32

Parę regulaminów i innych ciekawostek do pobrania i zapoznania się :)

Więcej...

Wiosenny Biwak Przedstawicielstwa Śląskiego

13-04-2015 19:43

Kolejny bardzo aktywny weekend za nami. Wszystko za sprawą Wiosennego Biwaku Przedstawicielstwa Śląskiego Wspólnoty Drużyn Grunwaldzkich, który odbył się w dniach 10-12 kwietnia 2015 r. w Harcerskim Ośrodku Wodnym w Wiśle Wielkiej.

Więcej...

© 1997-2011 Związek Harcerstwa Polskiego