Maj 2013

Największy rajd harcerski w Polsce - ostatnie dni zgłoszeń

26-05-2013 15:25 przez Maciej Młynarczyk


Organizowany przez ludzi Wspólnoty Rajd Grunwaldzki, który jeszcze w 2009 r. był nową, eksperymentalną imprezą, w ubiegłym roku z ponad tysiącem uczestników stał się największym rajdem harcerskim w Polsce.

Już tylko przez najbliższych kilka dni mamy szansę dołaczyć do tego niezwykłego wydarzenia - termin zgłoszeń i wpłat upływa w piątek 31 maja.

Dla pojedycznych patroli zostały jeszcze wolne miejsca na trasie I Polaków na Białorusi, na trasie II polskiej, na trasie VI Polaków na Litwie, na trasie VIII węgierskiej i na trasie IX czeskiej.

Szczegóły na stronie rajdgrunwaldzki.zhp.pl i w serwisie Youtube.com
.


Kliknij, by obejrzeć filmZapraszamy na Rajd SILESIA!

06-05-2013 14:31 przez Wspólnota Drużyn Grunwaldzkich

Rajd SILESIA

Organizatorem jest Chorągiew Śląską Związku Harcerstwa Polskiego oraz Przedstawicielstwo Śląskie Wspólnoty Drużyn Grunwaldzkich.

Udział w rajdzie może wziąć grupa licząca od 4 do 15 osób (w każdym patrolu obowiązkowo pełnoletni opiekun).

Zapraszamy: jednostki wszystkich organizacji harcerskich oraz skautowych z kraju i zza granicy; szkolne kluby, koła zainteresowań i inne zespoły; grupy parafialne; koła PTTK, kluby turystyczne; inne organizacje pozarządowe i grupy nieformalne; rodziny oraz turystów indywidualnych.

Rajd zaczyna się 30 maja, a kończy 2 czerwca 2013 r. Te 4 dnidługiego weekendu to wspaniały czas na poznanie tajemniczego Śląska!

Uczestnicy mają do wyboru pięć tras. Na każdej gwarantujemy świetny program, ciekawe zajęcia sportowe, wyjścia kulturalne, spotkania z fascynującymi ludźmi oraz wiele innych atrakcji!

Koszt rajdu to JEDYNE  54 zł  od osoby.

Uwaga! Ilość miejsc jest ograniczona. O przyjęciu decyduje kolejnośćpoprawnie dokonanego zgłoszenia i wpłynięcia wpisowego za wszystkich członków patrolu na konto organizatora.

NIE PRZEGAP TAKIEJ SZANSY!

Już 6 stycznia zapisz się na Rajd Silesia! Szczegóły w załącznikach!

Źródło: www.rajdsilesia.pl 

UWAGA !!! STRONA NIECZYNNA !!!

29-02-2016 12:02

UWAGA STRONA NIECZYNNA , BĘDZIE TRWAC JEJ PRZEBUDOWA I BĘDZIE DOSTĘPNA NA INNYM ADRESIE KTÓRY WKRÓTCE ZOSTANIE PODANY, PO WIĘCEJ INFORMACJI ZAPRASZAMY NA FUNPAGE NA FACEBOOKU WSPÓLNOTY DRUZYN GRUNWALDZKICH https://www.facebook.com/wdgzhp/?fref=ts FUNPAGE WDG ZA UNIEDOGODNIENIA BARDZO PRZEPRASZAMY

Więcej...

Odeszła na Wieczną Wartę Druhna hm. Halina Olszko.

01-02-2016 22:17

Z wielkim smutkiem informujemy, że 30. stycznia br. odeszła na Wieczną Wartę Druhna hm. Halina Olszko.....

Więcej...

Zlot Grunwaldzki 2015

15-06-2015 16:32

Parę regulaminów i innych ciekawostek do pobrania i zapoznania się :)

Więcej...

Wiosenny Biwak Przedstawicielstwa Śląskiego

13-04-2015 19:43

Kolejny bardzo aktywny weekend za nami. Wszystko za sprawą Wiosennego Biwaku Przedstawicielstwa Śląskiego Wspólnoty Drużyn Grunwaldzkich, który odbył się w dniach 10-12 kwietnia 2015 r. w Harcerskim Ośrodku Wodnym w Wiśle Wielkiej.

Więcej...

© 1997-2011 Związek Harcerstwa Polskiego