Marzec 2012

Masz talent?

28-03-2012 21:24 przez Maciej Młynarczyk


Wspólnota poszukuje osób zainteresowanych rozwijaniem swoich umiejętności i zdobywaniem w dziedzinie PR, pracy z mikrofonem i szeroko pojętego warsztatu dziennikarskiego, a także osób ze znajomością języków obcych, zainteresowanych tłumaczeniem krótkich tekstów o tematyce harcerskiej i prowadzeniem w imieniu Wspólnoty kontaktów ze skautami z zagranicy.

Przekazujemy Wam dwa listy w tej sprawie:

pwd. Agata Cieplik w sprawie PR:

Druhno! Druhu!

Jeśli Twoje pióro sprawnie walczy z grawitacją, masz głowę pełną pomysłów i szczycisz się fantastyczną organizacją czasu lub po prostu chcesz się przydać przy organizacji i promocji dużego, międzynarodowego przedsięwzięcia harcerskiego - to znaczy, że na Ciebie właśnie czekamy! Jeśli jednak nie jesteś zainteresowany - nie pozostawaj bierny, przekaż tę informację swoim znajomym, a być może to oni zabłysną polotem i efektywnością! ;)


Potrzebujemy osób, które z chęcią zajmą się


* opracowywaniem tekstów - artykułów, aktualności - w języku polskim (choć angielski lub rosyjski również mile widziane!)

* umieszczaniem nowości w sieci - na stronach internetowych, fejsbuku
* prowadzeniem konkursów/debat wśród użytkowników
* grafików, rysowników, malowników
* osób kreatywnych, które do teamu wniosą nieco świeżego powietrza...

W zamian oferujemy prestiż, poszerzenie listy kontaktów i 500+ na fejsbuku, a to przecież dopiero początek listy profitów... ;)


Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie próbek swojej twórczości (tekstów, grafik) oraz krótkiego, przekonującego opisu siebie samych na mejla
agata.cieplik@gmail.com do 7 kwietnia 2012 roku.pwd. Łukasz Karaś w sprawie Grun-Info:


Witajcie moi drodzy!

Jeśli uczysz się w kierunku dziennikarstwa - ta wiadomość jest skierowana do Ciebie. Ponieważ rok temu poszło nam całkiem dobrze, chciałbym w tym roku rozszerzyć działalność Grun-Info. Prócz typowego zlotowego radiowęzła chciałbym, abyśmy
w trakcie Zlotu Grunwaldzkiego 2012 zajęli się również tworzeniem materiałów foto-video. Szukamy dziennikarzy, fotografów, operatorów, osób, które potrafią montować filmy. Jeśli miałeś kiedykolwiek styczność z dziennikarstwem lub którąkolwiek spośród ww. dziedzin - potrzebujemy właśnie Ciebie! Jeśli nie miałeś/aś - nic nie szkodzi, nauczymy się od podstaw. To zadanie będzie wymagało sporo poświęcenia, w większości zajęć zlotowych nie będziemy w stanie w pełni uczestniczyć  z powodów oczywistych - więc upewnij się, że tego właśnie chcesz. Będziemy działać w kreatywnym zespole i nauczysz się z pewnością wielu rzeczy w trakcie trwania Zlotu Grunwaldzkiego, ale nie tylko. Planuję zrobić w odpowiadającym największej liczbie osób terminie spotkanie integracyjne, oraz informacyjne, czyli zorganizujemy sobie prace na grunwaldzkie dni. 

Jeśli jesteś zainteresowany/a - zasygnalizuj to mailem na adres info@lukaszkaras.com do 7 kwietnia.
Można się już zgłaszać na Zlot!

05-03-2012 23:05 przez Maciej Młynarczyk


files/polskamyslaca/grunwald-obrazki/logozlot2012.gif
Dziś otwarto formularz zgłoszeń na Zlot Grunwaldzki 2012. Jest dostępny pod tym adresem.

Przypominamy, że czas na zgłoszenie mamy do 15 kwietnia.


UWAGA !!! STRONA NIECZYNNA !!!

29-02-2016 12:02

UWAGA STRONA NIECZYNNA , BĘDZIE TRWAC JEJ PRZEBUDOWA I BĘDZIE DOSTĘPNA NA INNYM ADRESIE KTÓRY WKRÓTCE ZOSTANIE PODANY, PO WIĘCEJ INFORMACJI ZAPRASZAMY NA FUNPAGE NA FACEBOOKU WSPÓLNOTY DRUZYN GRUNWALDZKICH https://www.facebook.com/wdgzhp/?fref=ts FUNPAGE WDG ZA UNIEDOGODNIENIA BARDZO PRZEPRASZAMY

Więcej...

Odeszła na Wieczną Wartę Druhna hm. Halina Olszko.

01-02-2016 22:17

Z wielkim smutkiem informujemy, że 30. stycznia br. odeszła na Wieczną Wartę Druhna hm. Halina Olszko.....

Więcej...

Zlot Grunwaldzki 2015

15-06-2015 16:32

Parę regulaminów i innych ciekawostek do pobrania i zapoznania się :)

Więcej...

Wiosenny Biwak Przedstawicielstwa Śląskiego

13-04-2015 19:43

Kolejny bardzo aktywny weekend za nami. Wszystko za sprawą Wiosennego Biwaku Przedstawicielstwa Śląskiego Wspólnoty Drużyn Grunwaldzkich, który odbył się w dniach 10-12 kwietnia 2015 r. w Harcerskim Ośrodku Wodnym w Wiśle Wielkiej.

Więcej...

© 1997-2011 Związek Harcerstwa Polskiego