Sierpień 2011

Znamy już najlepsze zajęcia na Zlocie Grunwaldzkim 2011

30-08-2011 13:01 przez Maciej MłynarczykPozlotową ankietę ewaluacyjną on-line wypełniło 106 uczestników Zlotu (9%) i 48 drużynowych (44%). Uczestnicy oceniali wszystkie zajęcia, w których brały udział ich drużyny. Drużynowych natomiast poprosiliśmy o zarekomendowanie tych zajęć, które były bardzo dobre i powinny być w przyszłości prowadzone na Zlotach Grunwaldzkich.

Niemal wszystkie zajęcia zlotowe zostały ocenione jako dobre lub więcej niż dobre (przeciętna ocena powyżej 4). W wielu wypowiedziach osób ankietowanych powracało stwierdzenie, że należy zadbać, by możliwie najwięcej spośród nich pojawiło się w kolejnych latach. Świadczy to o bardzo dobrym przygotowaniu wszystkich organizatorów zajęć. A oto najlepsi spośród bardzo dobrych.
   

Najwyżej ocenianym punktem aktywności okazała się Mowa ciała, przygotowana przez 61 Częstochowską Drużynę Wędrowniczą "Horyzonty", Hufiec Częstochowa (odp. phm. Kacper Szymala).

files/polskamyslaca/grunwald-obrazki/zpa.PNG


Za najlepsze warsztaty została uznana Budowa machin oblężniczych, prowadzona przez 33 Grunwaldzką Drużynę Starszoharcerską "Jagiellonowie", Hufiec Białystok (odp. phm. Piotr Popławski).    

files/polskamyslaca/grunwald-obrazki/zwz.PNG

Spośród zajęć sportowych uczestnicy najwyżej ocenili Siatkówkę (77 Grunwaldzka Środowiskowa Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego w Laskowicach, odp. druh Miłosz Wardziński).


files/polskamyslaca/grunwald-obrazki/zzs.PNG

Wśród zajęć ogólnozlotowych najwyższe oceny zebrało piątkowe Ogniobranie, przygotowane przez instruktorów i wędrowników z Hufca Nysa pod kierunkiem phm. Anny Narloch.

files/polskamyslaca/grunwald-obrazki/zo.PNG

Poniżej przedstawiamy również listę kilkunastu zajęć najczęściej rekomendowanych przez drużynowych. Na pierwszej pozycji warsztaty taneczne, przeprowadzone przez ekipę Przedstawicielstwa Mazowieckiego, 17 Drużynę Harcerską "Niedościgli" w Dąbrówce królewskiej,(Hufiec Grudziądz) 1 Drużynę Harcerską "Olibachory" w Klonowcu Starym (Hufiec Kutno). Za przygotowanie i przeprowadzenie warsztatów odpowiadała pion. Ewa Koronka z Hufca Ostrołęka. Nie mniejszym uznaniem druzynowych cieszą się Dmuchawki, przygotowane przez 16 Drużynę Harcerską "Przyjaciele" w Lelicach (Hufiec Sierpc), odp. pwd. Iwona Bogdańska.
 
files/polskamyslaca/grunwald-obrazki/zrd.PNG      

o

UWAGA !!! STRONA NIECZYNNA !!!

29-02-2016 12:02

UWAGA STRONA NIECZYNNA , BĘDZIE TRWAC JEJ PRZEBUDOWA I BĘDZIE DOSTĘPNA NA INNYM ADRESIE KTÓRY WKRÓTCE ZOSTANIE PODANY, PO WIĘCEJ INFORMACJI ZAPRASZAMY NA FUNPAGE NA FACEBOOKU WSPÓLNOTY DRUZYN GRUNWALDZKICH https://www.facebook.com/wdgzhp/?fref=ts FUNPAGE WDG ZA UNIEDOGODNIENIA BARDZO PRZEPRASZAMY

Więcej...

Odeszła na Wieczną Wartę Druhna hm. Halina Olszko.

01-02-2016 22:17

Z wielkim smutkiem informujemy, że 30. stycznia br. odeszła na Wieczną Wartę Druhna hm. Halina Olszko.....

Więcej...

Zlot Grunwaldzki 2015

15-06-2015 16:32

Parę regulaminów i innych ciekawostek do pobrania i zapoznania się :)

Więcej...

Wiosenny Biwak Przedstawicielstwa Śląskiego

13-04-2015 19:43

Kolejny bardzo aktywny weekend za nami. Wszystko za sprawą Wiosennego Biwaku Przedstawicielstwa Śląskiego Wspólnoty Drużyn Grunwaldzkich, który odbył się w dniach 10-12 kwietnia 2015 r. w Harcerskim Ośrodku Wodnym w Wiśle Wielkiej.

Więcej...

© 1997-2011 Związek Harcerstwa Polskiego