Wiosenny Biwak Przedstawicielstwa Śląskiego

13-04-2015 19:43 przez Wspólnota Drużyn Grunwaldzkich

      Na kadrę oraz uczestników czekał bardzo ciekawy program a także wiele atrakcji. Zabawę rozpoczęliśmy niemalże od razu po przyjeździe, podczas wspólnego kominka integracyjnego, po którym odbyły się kominki w podgrupach programowych oraz wprowadzenie do fabuł.
Sobota przywitała nas słońcem co dodatkowo naładowało nas energią potrzebną do zajęć na świeżym powietrzu. Dzięki temu zuchy mogły uczyć się jak
zostać dobrym Rycerzem oraz świetną Damą Dworu. Chłopcy tworzyli swoje tarcze, ćwiczyli umiejętności oraz zwiększali swoją siłę a dziewczynki wyszywały,
tańczyły oraz tworzyły piękne wachlarze. W tym czasie harcerze próbowali rozwiązać zagadkę jakie zło czai się w naszym królestwie a także zdobyć złote jajo smoka, by to zło pokonać. Po południu odbył się dla nich turniej rycerski zaś zuchy bawiły się na balu. Wieczorem wszyscy razem usiedliśmy przy ognisku śpiewając oraz zajadając się kiełbaskami :) .
To oczywiście nie był koniec atrakcji. W nocy, harcerze, spotkali się przy ogniu by pokonać Smoka, który zagrażał królestwu.

      W trakcie tych trzech bardzo aktywnych dni odbyło się również kilka bardzo ważnych wydarzeń. Druhna Julia Siwiec, złożyła Zobowiązanie Instruktorskie
a kilku harcerzy z 4 Grunwaldzkiej Dąbrowskiej Drużyny Harcerskiej „Leśni Ludzie” oraz 11 Drużyny Harcerskiej „Impessa” złożyło Przyrzeczenie Harcerskiej. Odbył się także Sejmik Przedstawicielstwa Śląskiego.
Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za świetną zabawę, zuchom gratulujemy zdobycia sprawności "Rycerza" oraz "Dworki" a naszym programowcom- dh. pwd. Julii Siwiec oraz dh. sam. Patrycji Leś, dziękujemy za wspaniały program harcerski oraz zuchowy.

 

 

files/grunwald/ruch/IMG_0432.JPG

Wróć

UWAGA !!! STRONA NIECZYNNA !!!

29-02-2016 12:02

UWAGA STRONA NIECZYNNA , BĘDZIE TRWAC JEJ PRZEBUDOWA I BĘDZIE DOSTĘPNA NA INNYM ADRESIE KTÓRY WKRÓTCE ZOSTANIE PODANY, PO WIĘCEJ INFORMACJI ZAPRASZAMY NA FUNPAGE NA FACEBOOKU WSPÓLNOTY DRUZYN GRUNWALDZKICH https://www.facebook.com/wdgzhp/?fref=ts FUNPAGE WDG ZA UNIEDOGODNIENIA BARDZO PRZEPRASZAMY

Więcej...

Odeszła na Wieczną Wartę Druhna hm. Halina Olszko.

01-02-2016 22:17

Z wielkim smutkiem informujemy, że 30. stycznia br. odeszła na Wieczną Wartę Druhna hm. Halina Olszko.....

Więcej...

Zlot Grunwaldzki 2015

15-06-2015 16:32

Parę regulaminów i innych ciekawostek do pobrania i zapoznania się :)

Więcej...

Wiosenny Biwak Przedstawicielstwa Śląskiego

13-04-2015 19:43

Kolejny bardzo aktywny weekend za nami. Wszystko za sprawą Wiosennego Biwaku Przedstawicielstwa Śląskiego Wspólnoty Drużyn Grunwaldzkich, który odbył się w dniach 10-12 kwietnia 2015 r. w Harcerskim Ośrodku Wodnym w Wiśle Wielkiej.

Więcej...

© 1997-2011 Związek Harcerstwa Polskiego